czyszczenie wykładzin, dywanów, posadzek, podłóg, tapicerki meblowej i samochodowej, renowacja tapicerki skórzanej

Kontakt:

tel. 690 960 108

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Czyszczenie posadzek ⁄ podłóg
AUTA - pranie, czyszczenie tapicerki
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
OFERTA
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT

Czyszczenie kabin w samochodach ciężarowych TIR

Kabina TIRA to dla kierowcy jednocześnie miejsce pracy i dom w długiej podróży. AQUA-TECH zajmuje się profesjonalnym kompleksowym czyszczeniem kabin samochodów ciężarowych TIR.

Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej jako usługa AQUA-TECH

czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej - Gdańsk,Sopot,Gdynia,Rumia,Reda,Wejherowo i okolice Trójmiasta

 • Wykonujemy profesjonalne czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej.
 • Na życzenie Klienta czyścimy również dywaniki, podsufitkę, bagażnik, deskę rozdzielczą i plastiki wewnątrz aut.
 • Pranie tapicerki poprzedzone jest dokładnym odkurzaniem usuwającym w znacznym stopniu pyłki, roztocza i inne alergeny.
 • Usuwanie plam z tapicerki samochodowej – najlepiej dość świeżych – im starsze tym trudniejsze do usunięcia (bez 100% gwarancji usunięcia). Wykonywane jako etap prania danego elementu.
 • Pranie tapicerki samochodowej (ekstrakcyjne) wykonywane jest w kilku cyklach gwarantujących dużą skuteczność czyszczenia. Przebiega z zastosowaniem powierzchniowo działających środków piorących, penetrujących praną tapicerkę tylko na pewną głębokość, po czym wypłukiwanych i odsysanych.
 • W kwotę czyszczenia i prania tapicerki wliczona jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów.
  • Dodatkowe opcje: impregnacja tapicerki samochodowej. Impregnacja może być wykonana również w nowych autach w celu dodatkowego zabezpieczenia przed skutkami eksploatacji,
  • Dezynfekcja klimatyzacji i nawiewów w samochodach ciężarowych i osobowych,
  • Usuwanie pleśni i bakterii z klimatyzacji i nawiewów aut,
  • Usuwanie zapachu dymu papierosowego w samochodach osobowych i ciężarowych.
 • Do wyceny podchodzimy indywidualnie w zależności od stopnia zabrudzenia, wielkości pojazdu i wybranych elementów do czyszczenia.
 • Czas schnięcia pranej tapicerki samochodowej wynosi od kilku godzin do około doby zależnie od wielu czynników materiałowych i zewnętrznych. Należy wówczas wyłączyć auto z eksploatacji, najlepiej gdyby mogło przez ten czas pozostać z otwartymi na oścież drzwiami lub uchylonymi szybami.
 • AQUA-TECH wykonuje pranie tapicerki samochodowej u Klienta na terenie Trójmiasta i okolic. Dojazd bezpłatny do miejscowości: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Chwaszczyno, Bojano, Banino, Koleczkowo, Kielno, Rewa, Mechelinki, Puck.
 • Nie pierzemy tapicerki materiałowej samochodowej w temperaturach powietrza poniżej 10 st. C ze względu na zbyt długi czas jej schnięcia, co mogłoby spowodować stęchliznę, chyba, że auto pozostawione jest w ogrzewanym garażu lub włączone z maksymalnym, ciepłym nawiewem przez minimum 2-3 godziny przy delikatnie uchylonych szybach.
 • Przed usługą prosimy o zabranie z samochodu wszystkich rzeczy, które mogą być uszkodzone przez odkurzacz lub wodę.

Pranie tapicerki samochodowej – ważne dla estetyki i zdrowia.

auto - czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej, usuwanie plam, neutralizacja nieprzyjemnych zapachów - Gdańsk,Sopot,Gdynia,Rumia,Reda,Wejherowo i okolice TrójmiastaAuta w czasie eksploatacji są narażone na liczne zabrudzenia wnętrza. Używane są często w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Podczas przemieszczania osiada w nich kurz i liczne roślinne alergeny. Kierowca, jak i pasażerowie wchodząc do pojazdu często podpierają się i chwytają rękami za elementy siedzeń, stawiają na nich bagaż podręczny, ale też różne transportowane przedmioty. Podczas podróży często spożywane są różne pokarmy w tym słodycze, pite są napoje gorące i zimne. Na siedzeniach przewożone są domowe zwierzaki. Czasem trzeba zajrzeć pod maskę, a później ledwie przetartymi rękami dalej prowadzić samochód. Nawet przy dużej ostrożności dochodzi do przypadkowych zabrudzeń tapicerki, dywaników i innych powierzchni. Samochód często jest naszym narzędziem pracy – bywa, że spędzamy w nim wiele godzin. Nawiewy powietrza i wentylacja wprowadzają w ruch nagromadzone zanieczyszczenia, którymi bezwiednie – skoncentrowani na podróży – oddychamy.
Warto, co pewien czas rozważyć gruntowne czyszczenie wnętrza pojazdu, dogłębne odkurzanie profesjonalnym odkurzaczem oraz pranie tapicerki samochodowej w celach zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Firma AQUA-TECH posiada odpowiedni sprzęt i doświadczenie, aby przeprowadzić czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej.