czyszczenie wykładzin, dywanów, posadzek, podłóg, tapicerki meblowej, renowacja tapicerki skórzanej

Kontakt:

tel. 690 960 108

Pranie, czyszczenie
dywanów ⁄ wykładzin
Czyszczenie posadzek ⁄ podłóg
AUTA - pranie, czyszczenie tapicerki
Materace i łóżka
pranie ⁄ czyszczenie
MEBLE - pranie, czyszczenie tapicerki
OFERTA
WYCENA USŁUG
PYTANIA
KONTAKT

Czyszczenie i pranie tapicerki jako usługa AQUA-TECH

  • Czyszczenie i pranie tapicerki dotyczy wszelkich mebli tapicerowanych tkaninami – kanapy, wersalki, sofy, tapczany, kanapy narożne, fotele, krzesła, pufy itp.
  • Pranie tapicerki poprzedzone jest dogłębnym odsysaniem kurzu, pyłków, roztoczy i innych alergenów. Posługujemy się w tym celu sprzętem trzepiąco-odkurzającym, który wg zapewnień producenta, usuwa kurz i roztocza do głębokości 30 cm.
  • Usuwanie plam z tapicerki – najlepiej dość świeżych – im starsze tym trudniejsze do usunięcia (bez 100% gwarancji usunięcia). Wykonywane jest jako etap prania całego tapicerowanego elementu mebla.
  • czyszczenie i pranie tapicerki, odplamianie, neutralizacja nieprzyjemnych zapachów - Gdańsk,Sopot,Gdynia,Rumia,Reda,Wejherowo i okolice Trójmiasta

  • Pranie tapicerki (ekstrakcyjne) wykonywane jest w kilku cyklach gwarantujących dużą skuteczność czyszczenia. Przebiega z zastosowaniem powierzchniowo działających środków piorących, penetrujących praną tapicerkę tylko na pewną głębokość, po czym wypłukiwanych i odsysanych.
  • W kwotę czyszczenia i prania tapicerki wliczona jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów.
  • Dodatkowa opcja: impregnacja tapicerki. Impregnacja może być wykonana również na nowych meblach w celu dodatkowego zabezpieczenia przed skutkami eksploatacji.
  • Czas schnięcia pranej tapicerki wynosi od kilku godzin do około doby zależnie od wielu czynników materiałowych i zewnętrznych.
  • AQUA-TECH wykonuje profesjonalne usługi u Klienta na terenie Trójmiasta i okolic. Do czyszczenia i prania tapicerki dojeżdżamy bezpłatnie w miejscowościach: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, Chwaszczyno, Bojano, Banino, Koleczkowo, Kielno, Rewa, Mechelinki, Puck.

Czyszczenie i pranie tapicerki – ważne dla estetyki i zdrowia.

Meble tapicerowane należą do podstawowych przedmiotów w naszym otoczeniu. Gdy służą do spania, to jak w przypadku materacy, spędzamy na nich około ośmiu godzin snu. Przenika do nich pot i złuszczany naskórek będący pożywką dla roztoczy. Gdy służą do siedzenia – uczestniczą w naszej codzienności prywatnej i zawodowej podczas różnych czynności, w tym jedzenia. W postaci fotela lub sofy często uczestniczą w wielogodzinnym wypoczynku i czynnościach rekreacyjnych. Ich powierzchnia bywa też wykorzystywana przez domowe zwierzaki.

W czasie czynności eksploatacyjnych pozostawiamy na nich bardzo różne rodzaje zabrudzeń – pył, drobiny jedzenia, naskórek, łupież, włosy, sierść, plamy spożywcze, odzwierzęce i związane z pracą, czasem coś się wyleje, osiadają na nich pyłki roślin i inne alergeny. Tkanina i wypełnienie tapicerki pochłania to wszystko i przechowuje. Jest miejscem żerowania roztoczy.

Stosowanie domowego sprzętu odkurzającego tylko częściowo podtrzymuje czystość tapicerki. Warto od czasu do czasu zlecić usługę czyszczenia i prania tapicerki. Firma AQUA-TECH posiada wyspecjalizowane urządzenia do dogłębnego odkurzania i ekstrakcyjnego prania tapicerki. Stosowane specjalistyczne środki czyszczące gwarantują bardzo dobry efekt higieniczny i estetyczny. Czyszczenie i pranie tapicerki w znacznym stopniu przywraca jej pierwotny wygląd i podnosi odczuwany komfort życia.