Dywany:

Specjalizujemy się w praniu dywanów i wykładzin. Pracę wykonujemy na miejscu, w firmie lub w domu klienta. Pierzemy dany materiał minimum trzy razy i więcej, w celu dokładnego usunięcia zanieczyszczeń. Pierzemy ekstrakcyjnie (wodą) lub pianą (na pół sucho) metodą kapsułkowania.

W cenę wliczona jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów oraz odplamianie trudno zmywalnych plam. Dodatkowo istnieje możliwość impregnacji tkanin, przez co staną się one bardziej odporne na zabrudzenia.

Każdy materiał przed praniem jest odkurzany.


Materace i łóżka:

Zajmujemy się usuwaniem roztoczy, pyłku kwiatowego i kurzu z materacy, łóżek dziecięcych i hotelowych. Technika, którą stosujemy daje skuteczność ponad 99 %.Auta:

Specjalizujemy się również w praniu i czyszczeniu tapicerki samochodowej :) Każde auto jest dokładnie odkurzane.

Do wyceny podchodzimy indywidualnie w zależności od stopnia zabrudzenia, wielkości pojazdu i wybranych elementów do czyszczenia.

Prosimy o zabranie z samochodu wszystkich rzeczy, które mogłyby być uszkodzone przez odkurzacz lub wodę.Meble:

Cena prania tapicerki meblowej uzależniona jest od wielkości powierzchni i stopnia jej zabrudzenia.

Pranie wykonywane jest kilkukrotnie, w celu wyczyszczenia materiału w jak największym stopniu. W kwotę prania mebli wliczona jest również neutralizacja nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowa opcja: impregnacja materiału.

Każda tapicerka przed praniem jest dokładnie odkurzana.Skóra:

W zakres naszych usług wchodzi również czyszczenie i konserwacja skórzanych tapicerek meblowych jak i samochodowych oraz skóropodobnych.

Czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy ręcznie przy użyciu delikatnych środków, miękkich szczotek oraz materiałów z mikrofibry.

Skórę zabezpieczamy balsamami nawilżającymi, przez co pozostaje ona elastyczna i miękka.Kontakt: Arek - tel. 690-960-108;
e-mail: kontakt@pranie-trojmiasto.pl